Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nëse është mirë për Kendall Jenner!”/ 54-vjeçarja pozon lakuriq si modelja e famshme (FOTO)

“Nëse është mirë për Kendall Jenner!”/

Ulrika Jonsson i ka tronditur fansat teksa ka pozuar plotësisht e zhveshur për të rikrijuar foton nudo të modeles së famshme, Kendall Jenner, në rrjetet sociale këtë javë.

Prezantuesja 54-vjeçare u zhvesh dhe u shtri në shezlog-un që ndodhej në kopshtin e saj, për të pozuar njësoj si Kendall.

“Nëse është mirë për Kendall Jenner!”/

“Nëse është mjaft mirë për Kendall Jenner, atëherë është mjaft mirë për këtë zog të vjetër (që është mjaft e vjetër për t’u bërë mamaja e saj)”, ka shkruar ajo bashkëngjitur me foton që habiti ndjekësit e saj.

Kujtojmë se postimi i fundit i Kendall-it në “Instagram”, ku shfaqet e gjitha nudo pranë pishinës, shkaktoi një “furtunë” komentesh si pozitive ashtu edhe negative.

“Nëse është mirë për Kendall Jenner!”/

Nga ana tjetër, në një intervistë të sinqertë, Ulrika tha se rritja e saj në vendlindje, Suesi, do të thoshte se ajo kishte një ‘qëndrim të rregulluar mirë’ ndaj të qenit lakuriq dhe ndaj trupit të njeriut.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore