Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nëse e fitoj BBV nuk dua asnjë lek”/ Olta e nervozuar: Vetëm do shaj që ta zeroj shifrën

“Nëse e fitoj BBV nuk dua asnjë lek”/ Olta e nervozuar:

Olta Gixhari është shprehur e revoltuar që banorët votuan ta nxirrnin Luiz Ejllin dhe Efi Dhedhes nga dhoma ku qëndronin. Ajo u shpreh se këngëtari është shkaktar që çmimi i madh është ulur, prandaj sot e tutje do veprojë njësoj.

Madje Olta bëri një deklaratë të fortë duke thënë se nëse e fiton “Big Brother VIP2” nuk do asnjë lekë.

“Vetëm do shaj që ta zeroj shifrën. Nëse e fitoj Big Brother nuk dua asnjë lek. S’kam nevojë fare. Unë do harxhoj gjithë shifrën deri në fund", tha Olta.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore