Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nëse del Maestro, unë do të të masakroj”/ Luizi-Oltës: Boll ma me hatër, duhet me hap krahun (VIDEO)

“Nëse del Maestro, unë do të të masakroj”/

Që prej daljes në nominim të treshes Luiz, Kristi, Armaldo, banorët kanë diskutuar në lidhje me lojën që përdori këngëtari për t’i dërguar në televotim.

Ndërsa ndodheshin në ambientin e jashtëm të shtëpisë, Olta dhe Luizi në prani të Armaldos kanë folur për mundësinë e largimit të tij.

Olta: Të ndodhi largqoftë që të dalë Maestro nga shpia,

Luizi: Del edhe ti a?

Olta: …jo ty do të të bjerë pika. Po tinuk do të përmbahesh dot.

Luizi: Ja këtu do jemi

Olta: Unë nuk e di se ça do të bësh ti, që të shfajsohesh nga nominimi i tij.

Luizi: Unë do të knoj

Olta: Unë do të të masakroj,

Luizi: Unë do këndoj

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore