Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nëntë muaj pas lindjes, milionerja zbulon emrin e vërtetë të djalit të saj (FOTO)

Nëntë muaj pas lindjes, milionerja zbulon emrin e vërtetë

Nëntë muaj më parë, Kylie Jenner, solli në jetë djalin e saj. Deri më sot, ajo kishte vendosur që ta mbante të fshehur emrin e tij, por tani milionerja e zbuloi atë për fansat e saj të shumtë.

Jenner ka zbuluar më në fund emrin e djalit të saj disa muaj pasi ajo dhe Travis Scott se ia ndryshuan emrin Wolf. Çifti mirëpriti djalin e tyre në shkurt dhe ende nuk e kanë treguar fytyrën e fëmijës, por ajo dha një përditësim të madh për djalin e saj në finalen e Hulu.

Nëntë muaj pas lindjes, milionerja zbulon emrin e vërtetë

Gjatë episodit të së enjtes në “The Kardashians”, i cili është finalja e sezonit të tyre të dytë, 25-vjeçarja shpalli emrin e djalit të saj pasi pretendoi se e kishte ndryshuar atë.

Nëntë muaj pas lindjes, milionerja zbulon emrin e vërtetë

“Ky vit ka qenë shumë transformues për mua. Ka kaq shumë gjëra të mahnitshme për të cilat jam shumë e emocionuar. Të rri me foshnjat e mia dhe të zhytem vërtet në punën time. Emri i foshnjës sime është ende Wolf. Do t’ju njoftoj kur ta ndryshoj. Ndoshta do t’jua them djema në sezonin e tretë”, shtoi ajo duke i shkelur syrin kamerës.

Kylie dhe Travis Scott janë gjithashtu prindër të vajzës Stori Webster.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore