Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nënë për herë të dytë, bashkëshortja e futbollistit të njohur zbulon portretin e të voglës (FOTO)

Nënë për herë të dytë, bashkëshortja e

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita u bënë prindër për herë të dytë me datë 24 Prill. Leonita solli në jetë një vajzë të cilës i vendosën emrin Laneya.

Ditën e sotme Leonita ka zbuluar për herë të parë portretin ëngjëllor të vogëlushes. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të saj pranë vajzës tjetër, Ayanës. Dy motrat e kanë parë njëra-tjetrën të buzëqeshura dhe plot dashuri.

"E gjithë bota ime", ka shkruar Leonita krahas fotos së ëmbël. 

Nënë për herë të dytë, bashkëshortja e

Nënë për herë të dytë, bashkëshortja e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore