Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nënë e një vajze dhe avokate në Spanjë, ish-konkurrenti i “Për’puthen” prezanton të dashurën (FOTO)

Nënë e një vajze dhe avokate në Spanjë, ish-konkurrenti

Para disa javësh, Rinian Leka, zbuloi se ishte në një lidhje dashurie. Madje në festën e madhe që organizoi “Për’puthen” pas mbylljes së këtij sezoni, ai ishte i pranishëm së bashku me të dashurën e re.

Ndërsa tani, ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka vendosur që të postojë foton e parë me të në “Instagram”. Me pozën e ndarë me ndjekësit e tij, Riniani tregon se është shumë i dashuruar me të.

Nënë e një vajze dhe avokate në Spanjë, ish-konkurrenti

“Buzëqeshja e saj”, ka shkruar Riniani përkrah fotos me partneren, të cilën e ka etiketuar. E si pasojë zbulohet se partnerja e tij quhet Anisa Berliku. E nëse shkoni në profilin e saj në “Instagram”, do të kuptoni se ajo punon si avokate në Spanjë dhe se është nënë e një vajze të quajtur Chloe.

Nënë e një vajze dhe avokate në Spanjë, ish-konkurrenti

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore