Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nëna i nxorri videon e nxehtë”/ Çfarë i tha Kim, bashkëshortit teksa qante në makinë

“Nëna i nxorri videon e nxehtë”/ Çfarë i tha

Kanye ka dalë me disa deklarata të çuditshme kohët e fundit që nga ideja për t`u bërë president, deri tek akuzat ndaj vjehrrës, Kris Jenner për publikimin e videos së nxehtë të Kim.

Kim dhe Kanye janë takuar përpara disa ditësh në makinë dhe ajo është fotografuar teksa qante. Një burim pranë çiftit ka zbardhur bisedën e tyre

“Kim i tha atij të mos kthehet derisa të ndihet gati. Në të vërtetë, unë mendoj se ajo është duke u përpjekur të mbajë larg fëmijët e tyre nga ato që po ndodhin derisa ai të jetë më mire.

Sigurisht që ajo do që Kanye të kthehet në shtëpi dhe gjithçka të rikthehet si më parë, por realisht kjo nuk do të ndodhë”, ka thënë burimi për The Sun.

Kim i ka sugjeruar bashkëshortit të trajtohet për bipolaritetin, por ai ende s`ka marrë një vendim.

“Nëna i nxorri videon e nxehtë”/ Çfarë i tha

“Nëna i nxorri videon e nxehtë”/ Çfarë i tha

“Nëna i nxorri videon e nxehtë”/ Çfarë i tha

“Nëna i nxorri videon e nxehtë”/ Çfarë i tha

“Nëna i nxorri videon e nxehtë”/ Çfarë i tha

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore