Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Në takim me Aldisin për të bërë xheloz Brunon”, acarohet Efi: Do të të kap prej qafe?

“Në takim me Aldisin për të bërë xheloz

Takimi i Efit me Aldisin është komentuar ditën e sotme në studio.

Ishte Aldisi që thoshte se nuk i afrohet aspak në prapaskenë por qëndron pranë djemve të tjerë dhe hedh aludime se i bëri djemtë e tjerë xhelozë.

Ndërsa Efi tha se nuk fiton asgjë me këtë, ndërsa ndërhyri dhe Bledi duke i thënë se i duket sikur e harron kur del me të tjerë.

Efi: Çfarë fitova unë që e bëra Brunon xheloz? Nuk e di që unë kam takim me ty e duhet të rri me ty. Do të të vi të kap prej qafe?

Aldis: Jo por mund të afrohesh.

Efi: Vetëm me Brunon ke parë afrimitet ti?

Aldis: Po.

Efi: Jo vallaj, kam pasur dhe me Bledin e Samiun.

Bledi: Ndonëjherë e mendo se kur je në takim me dikë tjetër më harron mua komplet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore