Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Në super formë, e dashura e Feros nuk i lë vend imagjinatës e veshur sportive (FOTO)

Në super formë, e dashura e Feros nuk i lë vend imagjinatës

Prej disa kohësh ajo është kthyer në një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë. Është fjala për partneren e reperit Fero, Arbenita Ismajli, e cila herë pas here merr vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në rrjetet sociale,

Modelja numëron mijëra ndjekës në rrjetet sociale dhe shpesh publikon foto për të mbajtur të përditësuar ato.

Në super formë, e dashura e Feros nuk i lë vend imagjinatës

E kështu ka bërë dhe së fundmi, ku është shfaqur e veshur sportive e i theksohen më shumë linjat trupore. Zeshkania i kushton mjaft rëndësi fizikut të saj dhe tashmë kjo është e dukshme.

Në super formë, e dashura e Feros nuk i lë vend imagjinatës

Në super formë, e dashura e Feros nuk i lë vend imagjinatës

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore