Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Në shtrat me..., modelja e kolme pozon pa asnjë rrobë veshur dhe fansat u dashuruan pas saj (FOTO)

Në shtrat me..., modelja e kolme pozon pa asnjë rrobë veshur dhe

Ajo është një nga modelet që nuk e ka aspak problem që me fansat të ndajë imazhe nga më të ndryshmet dhe është gjithmonë e drejtpërdrejtë me ta.,

Edhe pse një grua me një karrierë të suksesshme, Ashley Graham, ka vendosur që pas lindjes së djalit, kohën t’ia dedikojë atij dhe familjes.

Në shtrat me..., modelja e kolme pozon pa asnjë rrobë veshur dhe

Në profilin e saj në “Instagram”, 32-vjeçarja ka postuar vazhdimisht foto me të birin, imazhe ku tregon se si i ka ndryshuar trupi pas lindjes si dhe këshilla të ndryshme nënave.

Por së fundmi, modelja e kolme ka publikuar një foto që ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj të shumtë. Ashley shfaqet pa asnjë rrobë veshur e shtrirë në shtrat. Krahas saj ndodhet i biri, të cilit gjithashtu nuk i ka veshur asnjë rrobë.

Në shtrat me..., modelja e kolme pozon pa asnjë rrobë veshur dhe

Modelja ka pozuar së bashku me të birin për revistën Elle, për një çështje të rëndësishme. Gjatë një interviste me aktoren Kristen Bell, Ashley ka folur rreth lindjes së fëmijëve dhe besimit të trupit.

32-vjeçarja nuk e ka patur asnjëherë problem që të postojë në rrjetet sociale fotografi ku tregonte se si ishte trupi i saj gjatë lindjes dhe pas lindjes së djalit.

Në shtrat me..., modelja e kolme pozon pa asnjë rrobë veshur dhe

Poza në fjalë ka marrë miliona pëlqime dhe mijëra komente, ku duket se fansat janë dashuruar pas saj, pasi jep një mesazh shumë të fortë për femrat që bëhen nëna, që ta duan trupin e tyre pavarësisht “defekteve” që mund të ketë.

Në shtrat me..., modelja e kolme pozon pa asnjë rrobë veshur dhe

Në shtrat me..., modelja e kolme pozon pa asnjë rrobë veshur dhe

Në shtrat me..., modelja e kolme pozon pa asnjë rrobë veshur dhe

Në shtrat me..., modelja e kolme pozon pa asnjë rrobë veshur dhe

Në shtrat me..., modelja e kolme pozon pa asnjë rrobë veshur dhe

Në shtrat me..., modelja e kolme pozon pa asnjë rrobë veshur dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore