Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Në prani të prindit të dhunshëm…’/ Roberti komenton hyrjen e Sabianit: U fut me deklarata të forta por u bë engjëll

“Në prani të prindit të dhunshëm…’/

Ditën e sotme Robert Aliaj i ftuar në Wake-Up, ka komentuar raportin e Kejsit dhe Kristit dhe hyrja e Sabianit.

Roberti e ka konsideruar hyrjen e Sabianit si të paprecedentë, dhe e ka konsideruar atë si një baba të dhunshëm.

Ndër të tjera Roberti u shpreh se Sabiani u fut me deklarata të forta por më pas u zbut dhe u bë si një ëngjëll.

“Është e paprecedent ajo që ndodhi aty. Kejsit iu dhunua nga i ati zgjedhja e saj. Cilado nga vajzat aty do të dëshironte ta jetonte atë moment të rëndësishëm në prani të prindit të vetë të dhunshëm, sepse ai u fut me deklarata të forta por më pas u zbut dhe u bë si një ëngjëll. “- tha Aliaj.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore