Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Në prag të 60-ave, Demi Moore i la të gjithë gojëhapur me fotot me bikini

Në prag të 60-ave, Demi Moore i la të gjithë gojëhapur

Për Demi Moore, vitet kanë ngecur. Edhe pse është në prag të të 60-ave, aktorja duket në super formë. Këtë e vërteton seti i ri fotografik ku ajo reklamon kostumet e banjës të markës “Andie Swim”.

Moore është shfaqur me bikini duke pozuar në brigjet e jugut të Shteteve të Bashkuara.

Veçantia e kësaj linje të re të është se kostumet e banjës janë dizanjuar nga vetë 59-vjeçarja, e cila në këtë mënyrë ka zbuluar publikisht pasionin dhe talentin si dizajnere në fushën e modes.

Moore shprehet se dizajni i krijon një lumturi të veçantë e kjo shihet qartë nga këto foto.

Në prag të 60-ave, Demi Moore i la të gjithë gojëhapur

Në prag të 60-ave, Demi Moore i la të gjithë gojëhapur

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore