Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Në një lidhje me Mozzik? Kiara Tito tregon gjithë historinë e fotos në Kosovë

Në një lidhje me Mozzik? Kiara Tito tregon gjithë historinë

Një fustan jeshil u bërë temë në rrjetet sociale, pasi ndjekësit e panë në një postim të këngëtarit Mozzik, ndërkohë që Kiara Tito e mbante veshur në një foto të saj nga Kosova.

Në portale u diskutua për një marrëdhënie sentimentale mes tyre, por vetë moderatorja sqaroi se mes këtyre lajmeve, nuk ka asgjë të vërtetë.

Sonte, Kiara është pjesë e panelit të “Goca dhe Gra”, dhe ndër të tjera, tregoi historinë e fotove në Kosovë.

Kiara: Isha në Prishtinë, kisha për të prezantuar një festival. Dhe mora një nga këto fustanet që janë seri, që i blejnë shumë vajza, markë e njohur dhe ekonomike. E mora me vete, e vesha, shkova për të bërë vetullat. Bëra një foto në pasqyrë. Në darkë pashë që po më bënin tag fansat e Mozzik. Më thoshin si ia bëre këtë Loredanës, si ia bëre Mozzikut. Sigurisht që ishte lajm i pavërtetë, duhet ta mohoja menjëherë

Dalina: Kanë qejf ty të të lidhin me artistë, sidomos me ata të Kosovës?

Kiara: Po, e kanë fiksim këtë pjesë (qesh)

Armina: Po si nisi e gjitha?

Kiara: Nga fustani. Edhe Mozzik kishte hedhur një foto. Mund të ngjasojë, por nuk jam unë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore