Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Në muajin e fundit të shtatzënisë, modelja e famshme i vë “flakën” rrjetit me pozat nudo

Në muajin e fundit të shtatzënisë, modelja e famshme i

Modelja e famshme, Emily Ratajkowksi, është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe vijon që në “Instagram” të ndajë me ndjekësit poza shumë “hot”.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, ku ka postuar disa foto ku shfaqet pa asnjë rrobë veshur. Kështu ajo zbulon barkun e rrumbullakosur dhe jo vetëm. Në pozat pa censurë, Emily zbulon format trupore perfekte që padyshim i kanë "vënë flakën" rrjetit.

Në muajin e fundit të shtatzënisë, modelja e famshme i

“Jemi vetëm unë dhe Renell Medrano në shtëpi në Nju Jork”, ka shkruar Emily Ratajkowksi bashkëngjitur me fotot e postuara në "Instragram".

Nga ana tjetër, modelja nuk ka zbuluar akoma asgjë përsa i përket gjinisë së fëmijës, ndërkohë që pritet që të bëhet nënë në fund të marsit. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe nuk ngurron t’i tregojë botës mbarëvajtjen e shtatzënisë së saj.

Në muajin e fundit të shtatzënisë, modelja e famshme i

Pritjes së saj të ëmbël po i vjen fundi, ndërsa ndryshimet në trupin e modeles tashmë janë mëse të dukshme. Së fundmi, ajo na ka treguar barkun e rrumbullakosur edhe në plazh me bikini, ndërsa gjithmonë tregon se i dashuron format e saj të reja.

Në muajin e fundit të shtatzënisë, modelja e famshme i

Në muajin e fundit të shtatzënisë, modelja e famshme i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore