Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Në momente intime nga shtrati, e fejuara i bën pyetjen e sikletshme Seldi Qalliut (FOTO)

Në momente intime nga shtrati, e fejuara i bën pyetjen e sikletshme

Pak ditë më parë, Seldi Qalliu, prezantoi për fansat të dashurën e tij të re. Ajo është Sindi Cela dhe ai e uroi me rastin e ditëlindjes.

Seldi publikoi në “Instagram” një fotografi ku shfaqeshin duke shkëmbyer një puthje në buzë, ndërsa të gjithëve na shkuan sytë tek unaza në gishtin e Sindit, e cila dukej si një unazë fejese.

Në momente intime nga shtrati, e fejuara i bën pyetjen e sikletshme

Mirëpo, Sindi vendosi të flasë për herë të parë lidhur me fejesën e mundshme, duke i drejtuar një pyetje me spec partnerit të saj.

Ajo ka postuar në “Instagram” një foto intime nga shtrati ku madje i bën edhe një pyetje Seldit. “Kur e pyes sa here ke qene i fejuar ?”, shkruan Sindi krahas fotos ku nuk kanë munguar komentet e ndjekësve, ku shumë e “paralajmërojnë” atë të bëjë kujdes, pasi ndarja e tyre mund të jetë afër.

Në momente intime nga shtrati, e fejuara i bën pyetjen e sikletshme

Në momente intime nga shtrati, e fejuara i bën pyetjen e sikletshme

Në momente intime nga shtrati, e fejuara i bën pyetjen e sikletshme

Në momente intime nga shtrati, e fejuara i bën pyetjen e sikletshme

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore