Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Në mes të vajzave seksi, Dan Bilzerian habit me deklaratën: Martesa është një... (VIDEO)

Në mes të vajzave seksi, Dan Bilzerian habit me deklaratën:

Ai shfaqet gjithmonë i rrethuar nga vajza seksi dhe herë pas here merr vëmendjen e të gjithëve. Është fjala për Dan Bilzerian, i cili muajin që kaloi u bë kryefjalë e mediave rozë pasi zbuloi se i kishte dhënë fund beqarisë.

E teksa shumë e uronin për hapin e madh që kishte marrë, kishte edhe shumë të tjerë që komentonin se “Mbreti i Instagram”-it nuk është martuar në të vërtetë, por e ka bërë për vëmendje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian)

Ndërsa ditën e sotme, Dan ka ndarë me miliona ndjekësit një video ku shfaqet sërish në mes të modeleve seksi, të cilat mbajnë veshur bikini minimaliste.

Vajzat shfaqet teksa shijojnë pijet alkoolike, detin, pishinat dhe vaskën e mbushur me shkumë.

“Martesa është një kurth, rrini beqarë”, ka shkruar Bilzerian bashkëngjitur videos që ka marrë mijëra pëlqime brenda pak minutash.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore