Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Në mes të natës, Romeo Veshaj “detyron” Jonida Maliqin të bëjë këtë gjë (FOTO)

Në mes të natës, Romeo Veshaj “detyron” Jonida

Edhe pse ka kohë që flitet për romancën e tyre, vetëm së fundmi Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj, vendosën që të konfirmonin lidhjen e tyre. Madje ata janë mjaft aktivë në rrjetet sociale, ku kanë nisur të ndajnë me fansat momente të shumta së bashku.

Së fundmi, Jonida ka publikuar në “Instagram” disa video ku zbulon se në orët e vona të natës, ajo bashkë me Romeon janë në palestër.

Në njërën prej postimeve të këngëtares së njohur, shihet se si aktori i humorit po e motivon në mënyrën e tij për të vijuar ushtrimet.

Teksa ora shënonte 23:00, Jonida shkruante: “Nuk është mirë në këtë orë”. Më pas ajo tregon me shaka se kanë vendosur që të mos ikin nga palestra edhe pse ishte shumë vonë.

Në mes të natës, Romeo Veshaj “detyron” Jonida

Në mes të natës, Romeo Veshaj “detyron” Jonida

Në mes të natës, Romeo Veshaj “detyron” Jonida

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore