Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Në janar mbushi 50 vjeçe, këngëtarja e famshme: Kam qarë si një foshnje

Në janar mbushi 50 vjeçe, këngëtarja e famshme: Kam

Artistja e famshme, Mary J. Blige ka zbuluar së fundmi se ka “qarë si një foshnjë” gjatë një interviste virtuale në episodin e së martës në Ellen.

Fituesja e nënë Çmimeve “Grammy” ka mbushur 50 vjeçe në fillim të janarit, ndërsa me Ellen kanë 20 vite që njihen.   

Teksa i uroi ditëlindjen edhe publikisht, drejtuesja e emisionit e pyeti Blige se si ndihej tani që është 50 vjeçe. Ajo tha se ishte emocionuese.

Në janar mbushi 50 vjeçe, këngëtarja e famshme: Kam

“Ndihem shkëlqyeshëm. Kur ora shkoi 12 e natës, unë vetëm qava si një foshnje, sepse bëra 50. Kam kaluar ferr në jetën time dhe të arrija 50 vjeç ishte thjesht e bukur. Familja dhe miqtë ishin pranë, ishte thjesht bukur”, tha këngëtarja e famshme.

Mary e festoi ditëlindjen me miqtë dhe familjen në Turks dhe Caicos, ndërsa Ellen postoi disa foto të saj ku shfaqej seksi me bikini.  

Ndërkohë gjatë intervistës, këngëtarja ka rrëfyer se gjatë karantinës ka dëgjuar disa këngë të saj për herë të parë.

Në janar mbushi 50 vjeçe, këngëtarja e famshme: Kam

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore