Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Në formë e sensuale/ Kjo është vajza e biznesmenit që merr mandatin e deputetes nëse Ori Nebiaj s’e pranon

Në formë e sensuale/ Kjo është vajza e biznesmenit që

Me lënien e mandatit nga Grida Duma, e radhës që pasohet për të marrë mandatin e deputetit në PD është moderatorja e emisionit të dashurisë Për’puthen Oriela Nebiaj.

Kjo e fundit është shprehur në rrjetet sociale se është vendim që i duhet ta shqyrtojë.Nëse Nebiaj tërhiqet, e radhës për t’u bërë deputete e bluve është Lediana Fratari, e bija e biznesmenit Hajredin Fratari.

33-vjeçarja reklamon një jetë tejet luksoze në rrjetet sociale ku nuk mungon makina e saj Lamborghini apo udhëtimet në Mikonos e qytete të tjera europiane.

E renditur në vendin e 34-t si kandidate për deputete nga Lulzim Basha në listat e PD për qarkun e Tiranës në zgjedhjet e 21 prillit, Fratari dorëzoi pranë KAS kërkesën për rinumërim të votave preferenciale të qarkut ku ajo ka kandiduar.

Ajo kërkonte rinumërim të votave për kandidatët e Tiranës duke këndërshtuar vendimin e KZAZ/KSHZ për miratimin e tabelës përmbledhëse të rezultateve zgjedhore në qarkun Tiranë, për subjektet dhe kandidatët për deputetë në zgjedhjet parlamentare.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore