Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ndryshon situata në Për'Puthen/ 'Gangsteri' zbutet para Melisës, por djali i ri i fiton zemrën vajzës

Ndryshon situata në Për'Puthen/ 'Gangsteri' zbutet para

Eris Aga ishte djali i katërt që iu bashkua emisionit Për’Puthen. Hyrja e tij ishte me jakën e këmishës të ngritur, duke ekspozuar edhe një varëse të trashë. Arjon Konomi i tha se i kujtonte vitin ’97.

Gjithsesi Eris u vlerësua shumë për lirshmërinë e tij dhe madje fitoi edhe një takim me Melisën, në të cilin pati shumë kimi.

Pjesë nga biseda

Melisa: Si shumë i egër po bëhesh, mbylle këmishën. (Djali bindet) Pse nuk bën poezi?

Eri: Nuk kam bërë kurrë. Por do të bëj për ty

Melisa: Ça do të bësh tjetër

Eri: Të shohim në të ardhmen

Melisa: Si reagon kur je me nerva

Eri: Shumë keq

Melisa: Edhe me femrën?

Eri: Jo jo, nuk bëhet fjalë

Melisa: Me ça merresh

Eri: Ditën fle, në darkë dal. Shoh biznesin kur zgjohem, më pas dal

Melisa: Me alkoolin dhe femrat je mirë ëëë?

Eri: Tani nuk merrem më, jam bërë djalë i mirë/ Gazeta SHQIP

 

 

 

 

 

 

Andi dhe Ana takimi I radhës

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore