Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ndodh e papritura në Përputhen/ Ledjana i jep puthje në buzë Mevlanit

Ndodh e papritura në Përputhen/ Ledjana i jep puthje në buzë

Kjo puntatë e Per’Puthen e ditës së sotme përfundoi në mënyrën më të mirë të mundshme.

Nisi me një letër nga Mevlani për Ledjanën që solli plotë emocion në studio.

Më pas ata kërcyen në një vals romantik që i përfshiu në një puthje.

Të dy janë deklaruar për njëri-tjetrit dhe nuk dihet akoma se kur do të finalizohet me daljen e tyre çift nga emisioni.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore