Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ndizen shkëndijat mes tyre/ Fifi komenton surprizën e Granitit: Hera e parë që një mashkull...(FOTOT)

Ndizen shkëndijat mes tyre/ Fifi komenton surprizën e Granitit: Hera e

Mbrëmjen e djeshme, Paloma, Fifi, Arditi dhe Iliri iu bashkuan pjesës tjetër të banorëve duke rinisur kështu normalitetin.

Sapo u rikthye në dhomën e saj të gjumit, Fifi u përball me një surprizë mjaft të veçantë nga Graniti. Ajo e gjeti krevatin e saj të mbuluar me një zemër të improvizuar me makarona dhe me disa qiri.

Pas këtij gjesti romantik ata janë përqafuar me njëri-tjetrin teksa Graniti i këndon: Nuk do zgjohem, po s’më puthe ti…

Edhe mëngjesin pasardhës, nuk munguan komentet e banorëve lidhur me këtë veprim.

Ishte Fifi ajo që ndër të tjera, i tha Ilirit dhe Kledit se asnjëherë në jetë nuk ishte surprizuar në një formë të tillë nga një mashkull.

‘’Hera e parë në jetë dikush bën diçka të tillë për mua, nuk kam marrë dhurata kurrë’,- tha ajo.

Ndizen shkëndijat mes tyre/ Fifi komenton surprizën e Granitit: Hera e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore