Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ndërrove Rolex-in me një Casio”/ Marka i kundërpërgjigjet Shakira-s, i nxjerr foton me orën kur ishte e vogël

“Ndërrove Rolex-in me një Casio”/ Marka i

Shakira i dedikoi një tjetër këngë ish-partnerit të saj Gerard Piqué, i cili e tradhtoi me një 22-vjeçare, të quajtur Clara Chia. Shakira, i kushtoi këngën e re pikërisht ish-futbollistit, të dashurës së tij të re, (madje përfshiu edhe ish-vjehrrën) duke nënkuptuar se ai humbi diçka shumë të çmuar, për diçka bazike.

Në një prej vargjeve, Shakira thotë: “Ndërrove Rolex-in me një Casio” dhe ndonëse nga Piqué ende nuk ka një përgjigje, “Casio” e ka bërë një reagim.
 
Përmes disa postimeve në Twitter, skuadra e marketingut të “Casio” ia ktheu në mënyrë epike diss-in Shakira-s, duke bërë edhe një super lëvizje. 
“Shakira, ne mund të mos jemi Rolex, por qartazi, klientët janë besnikë ndaj nesh. Ne mund të mos jemi Rolex, por të paktën nuk kanë lënë për Clara Chia-n.Në mbrojtje të orëve tona “Casio”, bateria e tyre zgjat më shumë se lidhja e Piquè-s dhe Shakira-s”.

Madje, bënë kërkimet e tyre dhe nxorrën nga arkivat këtë foto të Shakira-s me gjeje çfarë?! Një orë Casio!

"Të mbahet mend Shakira, para se të ishe një Rolex (dhe) e trishtuar, ishe një CASIO e mahnitshme".

“Casio” i dhuroi një orë Piqué-s, pikërisht prej këngës së ish-partneres së tij.

“Ndërrove Rolex-in me një Casio”/ Marka i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore