Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ndarja e bujshme/ Kjo është modelja me të cilën Icardi tradhtoi Wanda Nara-n (FOTO)

Ndarja e bujshme/ Kjo është modelja me të cilën Icardi

Një lajm i bujshëm po qarkullon së fundmi në mediat e huaja, për ndarjen e papritur të Mauro Icardi-t dhe Wanda Nara-s. 

Kjo e fundit e la futbollistin e PSG përmes një postimi që i shokoi të gjithë duke treguar hapur se bëhej fjalë për tradhti. 

"Një tjetër familje që shkatërrove për një k*rvë," shkruhet në postimin e Wanda-s. 

Menjëherë ka filluar “gërmimi” për të mësuar për tradhtinë e Icardi-t dhe në rrjete sociale qarkullon kudo i njëjti emër, Eugenia “Çina” Suarez.

Sipas mediave të ndryshme, Ikardi ka tradhtuar Uanda Narën me 29-vjeçaren e cila është një modele, aktore dhe këngëtare e njohur argjentinase.

Wanda e ka hequr nga ndjekësit Icardi-n si dhe ka fshirë të gjitha fotot me të. 

Ndarja e bujshme/ Kjo është modelja me të cilën Icardi

Ndarja e bujshme/ Kjo është modelja me të cilën Icardi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore