Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Naivja e vogël…”/ Olta për Kiarën: Nuk e puth ajo Luizin, sepse po e bëri… (VIDEO)

“Naivja e vogël…”/ Olta për Kiarën: Nuk e puth

Ndërsa ndodheshin në ambiemntet e jashtë të shtëpisë Kristi dhe Olta kanë komentuar marrëdhënien mes Luizit dhe Kiarës.

Olta është shprehur për Kiarën se ajo bën kot si naive, por ajo nuk është. Sipas saj Kiara nuk e puth Luizin, se po e puthi mbaron aty dhe ajo ikën nga shtëpia.

Kristi: U puthën ato?

Olta: Se puth ajo,se e di që po e puthi iikën jashtë.  Ajo që bën si naïve. Naivja e vogël. E din ajo, se po u puth, u paketua dhe iku në shpi.  Po më fal tani, I thua një njeriu që kam filluar të ndjej për ty, më fal atëherë, pse se puth?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore