Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Na çmendi Monika”/ Ish-banorja e BB VIP: Bën ça bën, është lezeti aty

“Na çmendi Monika”/ Ish-banorja e BB VIP: Bën ça

BB VIP – Ish-banorja e “Big Brother VIP” është shumë aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, ku herë pas herë bën biseda virtual me ndjekësit e saj të shumtë.

E kështu ka bërë edhe mbrëmë, teksa fansat ende janë shumë kuriozë të dinë se çfarë mendon ajo për banorët që janë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

“Na çmendi Monika”, i ka shkruar një ndjekës, të cilit gazetarja e njohur i është përgjigjur: Mona bën ça bën është lezeti aty. Me ato të vetat është legjendë”.

“Na çmendi Monika”/ Ish-banorja e BB VIP: Bën ça

Por ka të tjerë që mendojnë se “Monika është yll” dhe i uron fitoren. E lidhur me këtë Paloma shkruan: “Është karakter i veçantë. Edhe sherrin që ka me Ilirin prapë brenda vetes e duan njëri-tjetrin. Fakti që Iliri e sulmon është jo se ka nevojë aleancën e saj, por ishte një nga njerëzit më të afërt që kishte. Paçka se nuk ka dhënë priçmëritë që Monika priste ndaj tij, por para kishte njerëz që i ka vlerësuar që nga fillimi dhe u ka qëndruar besnik atyre. Ndërsa Mona e shpërqendronte pak miqësinë”.

“Na çmendi Monika”/ Ish-banorja e BB VIP: Bën ça

Ndërsa e pyetur se kush mendon se do dalë mes Monikës dhe Arbërit, Paloma ka thënë emrin e këtij të fundit.

“Arbëri. Do më vinte keq të dali Monika”, ka thënë ish-banorja e BB VIP.

“Na çmendi Monika”/ Ish-banorja e BB VIP: Bën ça

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore