Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mungon prej një jave, Andi le “PërPuthen” dhe takimet me Tean? Bora Zemani: Ka refuzuar të...

Mungon prej një jave, Andi le “PërPuthen” dhe takimet me

Prej një jave, Andi nuk është pjesë e ‘PërPuthen”, ndërsa shkak për këtë fillimisht u bë një problem shëndetësor që ai kishte.

Ndërkohë, në fillim të puntatës së sotme, drejtuesja e emisionit, Bora Zemani, tha se Andi ka refuzuar komunikimet me produksionin, duke mos treguar nëse do të vijojë të marrë pjesë në program dhe të vazhdojë edhe takimet me Tean.

“Ai na lajmëroi se ai është sëmurë, por më pas ka refuzuar të flasë me producentët për të vijuar programin dhe takimet me Tean. Ne nuk dimë se çfarë e ka bërë atë të stepet, sepse ai ka qenë shumë korrekt”, tha Zemani.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore