Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mu mbushën sytë me lot”/ Çfarë ndodhi që Luizi u përlot?  

“Mu mbushën sytë me lot”/ Çfarë ndodhi që

Bjordi Mezini është banori që u eliminua gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP2”, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i madh.

U duk se shumë prej banorëve u mërzitën që regjisori i njohur nuk do të jetë më pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Madje edhe Luiz Ejlli është prekur nga largimi i Bjordit.

Teksa të gjithë banorët po e përcillnin për te dera, Kiara Tito dëgjohet teksa thotë: “Bjordi po qan për ty”, duke iu referuar Luizit.

Ndërkohë këngëtari i njohur e pranon edhe vetë këtë gjë dhe shton: “Mu mbushën sytë me lot, e kam seriozisht. Ta mbash mend. Do të kem shumë shok sa të dalim jashtë”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore