Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mozzik "i thur lëvdata" Edi Ramës: Strategu më i madh dhe i mençur i gjeneratës sime!

Mozzik "i thur lëvdata" Edi Ramës: Strategu më i madh

Kryeministri Edi Rama ka patur së fundmi një takim me reperin e njohur Mozzik  gjatë vizitës në Kosovë.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale duke se Mozzik nuk i ka kursyer 'lëvdata' duke u shprehur se kryeministri i duket një strateg dhe një njeri i mençur. 

Mozzik ka postuar në Instagram një foto nga takimi me Ramën dhe si duket ai është magjepsur aq shumë nga kreu i qeverisë sa krahas fotos ka zgjedhur ta cilësoj Ramë si një njeri të zgjuar dhe të përpikët.

Reperi ka shkuar më tej teksa është shprehur se gjenerata e tij nuk ka arritur akoma një straget si Rama. 

“Mendimet dhe pëlqimet për njerëzit në politikë gjithmonë i kemi të llojllojshme. Por, strateg më të madh e të mençur se Edi Rama, të paktën gjenerata ime nuk e ka mbërritur. Qe thojnë do pleq: I përpiktë.” -shkruan Mozzik krah postimit.

Mozzik "i thur lëvdata" Edi Ramës: Strategu më i madh

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore