Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Motra e këngëtares së famshme hedh në gjyq nënën: Më detyroi të abuzohesha seksualisht që 10 vjeçe (FOTO)

Motra e këngëtares së famshme hedh në gjyq nënën:

Motra e këngëtares së famshme, Mariah Carey, po hedh në gjyq nënën e tyre pasi ajo pretendon se është sulmuar seksualisht që fëmijë.

57-vjeçarja Alison Carey, akuzon nënën e saj Patricia, se e ka detyruar atë që të kryente akte seksuale ndaj të huajve kur ishe vetëm 10 vjeçe.

“The Sun” shkruan se në padinë e paraqitur në Gjykatën Supreme në Nju Jork, Alison pretendon se duke duruar abuzimin e saj, ajo duhej gjithashtu që të shikonte të rinj të tjerë duke u abuzuar “gjatë takimeve të mesnatës që përfshinin sakrifica rituale”.

Motra e këngëtares së famshme hedh në gjyq nënën:

57-vjeçarja dihet se dikur ka punuar si prostitutë është pozitive ndaj HIV. Ajo besohet se ka humbur të gjithë dhëmbët dhe tani dëshpirëmisht po kërkon para që t’i rregullojë ato.

Në një intervistë të vitit 2018, Alison pretendonte se një anëtar i familjes e merrte atë me vete gjatë disa takimeve në orët e para të mëngjesit, ku edhe u abuzua me të.

Motra e këngëtares së famshme hedh në gjyq nënën:

“Gjëra të tmerrshme ndodhnin – gjëra që një fëmijë nuk duhet t’i shohë kurrë. Unë u abuzova seksualisht. Ata më thanë se nëse nuk bëja çfarë ata më thoshin, do të dëmtonin Mariah”, tha ajo në atë kohë.

Alison pretendon se abuzimi vazhdoi për disa vite dhe në dëshmi thuhet se ajo më pas është diagnostikuar me çrregullim stresi post-traumatik, ankth dhe depresion. Kjo më pas e dërgoi në përdorimin e drogës.

Motra e këngëtares së famshme hedh në gjyq nënën:

Motra e këngëtares së famshme hedh në gjyq nënën:

Motra e këngëtares së famshme hedh në gjyq nënën:

Motra e këngëtares së famshme hedh në gjyq nënën:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore