Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mosmirënjohëse...”/ Blero Muharremi nuk “ia lë mangët” Afrona Dikës, këngëtari i përgjigjet ish-gruas

“Mosmirënjohëse...”/ Blero Muharremi nuk “ia lë

“Mosmirënjohja është monedha e zakonshme me të cilën njerëzit paguajnë…”. Kështu ka zgjedhur t’i përgjigjet Blero Muharremi deklaratës së fundit të Afrona Dika.

Edhe ish-çifti nuk bëri përjashtim. Prej kohësh po përflitet se janë ndarë, ndonëse asnjëri nuk e ka pranuar publikisht. Këngëtari dhe modelja zgjodhën “thumbat” në rrjete sociale për t’i lënë të gjithëve të kuptojnë që nuk janë më bashkë.

“Mosmirënjohëse...”/ Blero Muharremi nuk “ia lë

Ndonëse së fundmi Blero bëri një lëshim, duke e “uruar” për ditëlindje, Afrona ka zgjedhur të shikojë përpara.

Kujtojmë që gjatë ditës së djeshme modelja publikoi në Instastory një postim ku shkruhej: “Sa më shumë rritesh, aq më e qetë bëhesh. Jeta të përul aq shumë sa mosha jote. Ti e kupton në sa budallallëqe ke humbur kohë”, duke i vënë mbishkrimin: “Kështu është jeta”.

“Mosmirënjohëse...”/ Blero Muharremi nuk “ia lë

Edhe këtë herë Dika e mori përgjigjen nga ish-bashkëshorti. Mbetet për tu parë si do të zvillohet më tej telenovela “Blera-Afrona.

“Mosmirënjohëse...”/ Blero Muharremi nuk “ia lë

“Mosmirënjohëse...”/ Blero Muharremi nuk “ia lë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore