Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mos u tall”/ Luizi i kthehet keq Kiarës: Nga 1 miliard, kalon në 500 milionë...

“Mos u tall”/ Luizi i kthehet keq Kiarës: Nga 1 miliard, kalon

Prej dy ditësh Luiz Ejlli nuk është mirë, pasi ka thënë se i dhemb koka. Pranë tij ka qëndruar Olta Gixhari, duke qenë se është partnerja e tij në lojën siameze.

Por fansat e Luizit kanë vënë re se gjatë gjithë kësaj kohe, Kiara Tito nuk është kujdesur për partnerin e saj. Ajo nuk ka shkuar që ta pyes se si është apo t’i thoshte nëse ai kishte nevojë për ndonjë gjë.

Një gjë të tillë e vuri re edhe Olta, e cila herë pas here e vinte në dukje këtë gjë. Ndërkohë në një moment Luizi, pyeti Kiarën se përse nuk është afruar për t’u kujdesur për të. Moderatorja, e ftohtë, i tha se kështu bën gjithmonë.

Ndërsa mëngjesin e kësaj të hëne, Gixhari pyeti Titon se çfarë do bëjë pasi loja të përfundojë, duke nënkuptuar se Ejlli do jetë prekur nga mungesa e vëmendjes.

Kiara u shpreh se thjesht do të përqafojë dhe puthë, duke sjellë marrëdhënien e tyre ashtu siç ka qenë më parë. Më pas, Luizi iu drejtua partneres së tij duke i thënë se me këto veprime, do i ulet audienca, duke shtuar se mund t’i përgjysmohen klikimet.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Po të dhemb koka (qesh). Pse më shikon kështu? Ai thotë pse tallesh ti.

Luizi: Nga 1 miliard, kalon në 500 milionë me një fjalë. Të paktën mos u tall.

Kiara: E dija, e dija që do e thoshte. Ti i fut spicat atij, prandaj bën kështu ai.

Olta: Unë, unë kam dorë gjithandej.

Dea: Mos e ngacmoni, se është me migrenë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore