Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mos të ka ikur mendja?”/ Ish-burri poston videon ku Britney Spears debaton me 2 djemtë: Gënjeshtrat duhet të ndalen

“Mos të ka ikur mendja?”/ Ish-burri poston videon ku Britney

Prej disa ditësh është në qendër të vëmendjes marrëdhënia e Britney Spears me dy djemtë e saj nga martesa e parë. Ish-bashkëshorti i këngëtares së famshme, Kevin Federline, ka postuar së fundi disa video të vjetra ku shfaq atë duke debatuar me dy djemtë.

Në videot e publikuara në “Instagram”, Spears shfaqet teksa qorton Sean dhe Jayden. Ndërkohë K-Fed, i cili ka qenë i martuar me Britney nga viti 2004 deri në 2007, ka shkruar bashkëngjitur me videot në fjalë:

“Nuk mund të rri duarkryq dhe të lejoj që djemtë e mi të akuzohen në këtë mënyrë pas asaj që kanë kaluar. Sado që na dhemb, vendosëm si familje t’i postonim këto video”.

Federline ka shtuar se djemtë e tyre ishin 11 dhe 12 vjeç në kohën kur u realizuan videot. “Kjo nuk është as më e keqja,” vazhdoi ai, :“Gënjeshtrat duhet të ndalen. Shpresoj që fëmijët tanë të rriten për të qenë më të mirë se kaq”.

Vendimi i ish-bashkëshortit të Spears për të ndarë videot në internet shkaktoi zemërim në kampin e Britney-t. Një person pranë saj i tha ‘Page Six’: “Kjo është e tmerrshme, Kevin është e neveritshme. Ai po i armatos fëmijët duke publikuar videot. Por në këto klipe, Britney thjesht po sillet si një nënë”.

“Mos të ka ikur mendja?”/ Ish-burri poston videon ku Britney

Në videon e parë, Spears duket se nuk është në dijeni se po filmohet nga një prej djemve të saj teksa hynte në dhomën e tyre të gjumit. “Kjo është shtëpia ime”, u thotë ajo në klip. “Nëse dua të hyj këtu dhe të të jap locion për fytyrën tënde sepse është e vrazhdë, do hyjë … më mirë të fillosh të më respektosh, a jemi të qartë? Të gjithë duhet të filloni të më trajtoni si një grua me vlerë,” vazhdoi ajo, duke shtuar, “Unë jam një grua, mirë, tregohuni të mirë me mua, a e kuptoni?”

Ndërkohë klipi i dytë, gjithashtu i marrë në dukje pa dijeninë e këngëtares, e tregon atë në një moment që dyshohet se bërtiste: “Mos të ka ikur mendja?” teksa ishte ulur në sediljen e pasagjerit të makinës.

Këngëtarja dukej e mërzitur me djalin e saj Sean pasi ai ishte brenda një dyqani pa veshur këpucë. Si ndëshkim, ajo i tha se po i hiqte telefonin. “Jam e tronditur kur jam me ju dhe nuk di çfarë të bëj,” dyshohet se tha Spears.

“Dhe unë kam frikë nga ty sepse je i çuditshëm sepse po kalon pubertetin. Dhe nuk di çfarë të them. Por më intereson më shumë se sa ti mund ta imagjinosh.” Vetëm një orë para postimit të K-Fed, Spears ndau një mesazh në “Instagram”-in e saj së bashku me një tabelë të animuar shahu.

“Kam qenë mama kaq e sigurt !!!”, shkroi ajo të mërkurën mbrëma. “Ka qenë një kohë e gjatë për mua!!! A është disi bukur këtu ??? Loja e famshme e shahut shkon: Shah-mat!!!”

Kujtojmë se vetëm disa orë më parë, këngëtarja deklaroi se djemtë e saj kanë treguar urrejtje në sjelljen e tyre gjatë vizitave në shtëpinë e saj. “Disa janë të vrazhdë, pastaj disa tregojnë urrejtje. Ata më vizitonin, hynin në derë, shkonin direkt në dhomën e tyre dhe mbyllnin derën !!! Dhe them me vete pse më vizitojnë nëse ata as nuk më takojnë!!!”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore