Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Mos ndrysho për askënd dhe..."/ Arjan Konomi i drejtohet publikisht Bora Zemanit, ja mesazhi (FOTO)

"Mos ndrysho për askënd dhe..."/ Arjan Konomi i drejtohet

TIRANË - Zhvillimet e fundit në BB VIP, kanë bërë që prezantuesja e ‘Për’puthen’, Bora Zemani të mbështetet masivisht në rrjetet sociale, qoftë nga persona të thjeshtë apo të famshëm.

Kolegu i saj Arjan Konomi, përveç komplimentave që i ka bërë gjatë transmetimit të ‘Për’puthen’, ka publikuar edhe një foto me Borën, të cilën e vlerëson maksimalisht.

“@borazemani vajza të bukura, të suksesshme dhe prezantuese të famshme televizive ka plot sot, por fisnike, të përulura, dinjitoze, me ndjeshmëri të lartë, por edhe të forta si ty, vështirë të ndeshësh! Mos ndrysho për askënd dhe asgjë,  shkroi Arjani.

"Mos ndrysho për askënd dhe..."/ Arjan Konomi i drejtohet"Mos ndrysho për askënd dhe..."/ Arjan Konomi i drejtohet"Mos ndrysho për askënd dhe..."/ Arjan Konomi i drejtohet

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore