Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mos më shtyj”/ Agravon debati mes Efit dhe Oltës: Ta tregoj unë qejfin, prej saj theva dorën... (VIDEO)

“Mos më shtyj”/ Agravon debati mes Efit dhe Oltës: Ta

Dita e sotme ka nisur me debate të ashpra mes Olta Gixharit, Efi Dhedhes dhe Kiara Titos. Sipas aktores, dy vajzat dhe Luiz Ejlli bëjnë shumë zhurmë gjatë natës dhe nuk e lënë të fle.

Për këtë arsye, Olta bën shumë zhurmë në mëngjes që të zgjohen Kiara dhe Efi. Madje mëngjesin e kësaj të marte, ajo i ka kërcënuar dy vajzat se ‘kështu do zgjohen çdo ditë’.

Bisedës mes vajzave u është bashkuar edhe Luizi, i cili i thotë Oltës se “e ka pasur gjumin shumë të lehtë, se ke fjet 1 orë jashtë mbrëmë’.

Teksa ndodheshin në tualet, debati ka agravuar kur Efi i është afruar Oltës për të marrë diçka dhe kjo e fundit nuk e lejon. Teksa ish-konkurrentja e “Për’puthen” i kërkon që të largohet, aktorja i thotë të mos e shtyjë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Olta: Nëse do vazhdoni të më lini darkave pa gjumë, unë do vazhdoj të bëj manovrat e mia

Luizi: Olta dje e ke pasur gjumë shumë të lehtë se ke fjet një orë jashtë

Efi: Hapu moj i çik se po mundohem 5 orë të marr diçka

Olta: Moj mos më shty

Efi: Hapu pak

Olta: Mos më shty

Efi: Kam 5 orë

Olta: Kë shtyn?

Efi: Ja si bën, o Zot drama. Ik moj hapu andej të marr diçka po të them

Olta: Nuk dua

Efi: Mirë ta tregoj unë qejfin. Kur të thotë ‘më shtyu dhe prej saj theva dorën’

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore