Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mos më çaj kokën”/ Olta dhe Efi nuk gjejnë paqe, "përplasen" LIVE: Nuk e shoh dot me sy...

“Mos më çaj kokën”/ Olta dhe Efi nuk gjejnë

Efi dhe Olta janë dy nga banoret që duket se nuk shkojnë fare me njëra-tjetrën në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ditën e sotme, gjatë Prime, debatet e tyre u diskutuan, teksa Efi deklaroi se nu ke sheh dot me sy Oltën.

Që nga darka nuk është se ndryshova mendim, vazhdoj mendoj që është e ligë. Ndoshta mënyra ime e shprehjes është gabim, por unë kështu ja. E pranoj që jam gabim, por kështu jam kur nuk e shoh dot me sy një njeri. Olta nuk pati mundësi të thoshte asnjë argument i duhet të kthehet në prime sërish, që të thotë mendimet e saj se tani u kujtova. U rikthye te debati “ku do ma fusje dorën”. I thashë që do të kthehesh në të njëjtën mënyrë. Nuk kam përballë një njeri që të flas ndryshe. Do të provokojë agresionin tim duke i thënë Kiarës se ishte gati të të gjuante dhe ty.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore