Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mos ke bërë gjoksin?”/ Aulona Musta zbulon ‘sekretin’ për të gjithë kureshtarët: Po e ribëj... (FOTO)

“Mos ke bërë gjoksin?”/ Aulona Musta zbulon

Moderatorja e njohur, Aulona Musta, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ka nisur pushimet. E teksa ka ndarë me ndjekësit foto me rroba banje, të gjithë vëmendjen e ka marrë gjoksi i saj.

Madje duket se inbox-i i saj është i mbushur me pyetje rreth gjoksit. Këtë e ka zbuluar vetë moderatorja në postimet e shumta në “Instastory”, ku fansat e pyesin se “çfarë i ka bërë gjoksit?”.

“Mos ke bërë gjoksin?”/ Aulona Musta zbulon

Aulona ka publikuar një screenshot me disa mesazhe që i kanë dërguar ku shkruajnë: “Mos ke bërë gjoksin apo është thjesht push up?”/ “Çfarë ke përdorur për gjoksin që e ke në super formë?”/ “Po gjoksin ku e ke bërë të lutem?”.

Këto e kanë detyruar moderatoren të jap një shpjegim. Ajo ka tregua se bëhet fjalë thjesht për një trajtim që “e bëra në dhjetor dhe po e ribëj sepse rezultatet kanë qenë të dukshme”. Më tej Aulona shkruan se nëse vendos të bëjë gjoksin do e tregojë.

“Mos ke bërë gjoksin?”/ Aulona Musta zbulon

“Mos ke bërë gjoksin?”/ Aulona Musta zbulon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore