Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sfidohet durimi i banorëve, ata duhet të qëndrojnë brenda kutive sa më gjatë të jetë e mundur

Sfidohet durimi i banorëve, ata duhet të qëndrojnë brenda

BB VIP - "Vëllai i Madh" u ka përcaktuar një tjetër lojë banorëve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri. 

Në shtëpi kanë mbërritur disa kuti, bashkangjitur me fotot përkatëse të secilit banor.

Konkurrentët duhet të hynë në kutitë e tyre dhe duhet të qëndrojnë brenda tyre sa më gjatë të jetë e mundur.

Në rast se do të duhet të ushqehen apo të përdorin tualetin loja do të konsiderohet e humbur.

Banorët do të duhet të tregojnë durim nëse duan të shpallen fitues të kësaj sfide.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore