Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Mos e merr personale"/Olta-Kiarës: Po dole ti, do puth Luizin

"Mos e merr personale"/Olta-Kiarës: Po dole ti, do puth Luizin

Olta dhe kiara janë të dyja në nominim “kokë më kokë” dhe njëra prej tyre, do të lërë mbrëmjen e sotme shtëpinë e “Big Brother”.

Kështu aktorja i ka deklaruar Kiarës se pasi moderatorja të dalë, gjëja e parë që ajo do të bëjë ëshët të shkojë të puthë Luizin, pasi ka disa hesape për të larë me të.

“Po dole ti, gjëja e parë, do iki të puth Luizin, do rrezikoj shumë se do jetë shumë i acaruar. Do i them hajde...nuk e di ça do i them, do i them atë që do më vijë, atë që më ka thënë ai mua atë natë që doli Maestro. Atë natë jeni futur në suitë ju. Ai ka dalë, erdhi vetëm te tavolina, te darka dhe më tha mua hajde pak. ‘Hajde të të puth pak se je mërzitur sot se ka dalë Maestro’. Po i thashë unë patjetër. Edhe ato batutat e veta që i ka ai therrëse. Pasi ai iku i thashë Deas që kam për t’ia kthyer. Kështu që po dole ti, mos e merr personale po ai ka ca hesape për të larë me mua.”- tha Olta.

Ndërkohë, Kiara iu përgjigj thjesht “shumë mirë”.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore