Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mos e lër qenin afër vajzës”/ Revoltohet Orinda Huta, ka një mesazh për ndjekësit (FOTO)

“Mos e lër qenin afër vajzës”/ Revoltohet Orinda

Më 15 korrik të këtij viti, Orinda Huta, solli në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo së bashku me bashkëshortin, Turjan Hyska, u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë, Atara.

Që ditën e parë, çifti i njohur nuk ngurroi që në rrjetet sociale të postonte foto e video me të voglë, e cila u ka sjellë shumë lumturi.

“Mos e lër qenin afër vajzës”/ Revoltohet Orinda

Mami Orinda është më aktive në rrjete sociale, duke qenë se nuk i është rikthyer ende punës. Ajo tregon herë pas here për ndjekësit se si kujdeset për Atarën e vogël dhe së fundmi duket se ka marrë vërejtje për faktin se qeni i qëndron afër vajzës.

“Mos shkruani më të tilla mesazhe…nuk lodhem së bëri block”,- ka publikuar Orinda në "Instastory".

“Mos e lër qenin afër vajzës”/ Revoltohet Orinda

“Mos e lër qenin afër vajzës”/ Revoltohet Orinda

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore