Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Monika "qan hallet" me Einxhel për Ilirin: Unë ja bëj hallall, nuk kam asgjë me të...

Monika "qan hallet" me Einxhel për Ilirin: Unë ja bëj

Ditën e sotme Monika dhe Einxhel kanë folur për Ilirin, një ndër banorët pretendent për çmimin e madh.

Teksa Monika ka pohuar se nuk ka asgjë me Ilirin, Einxhel i ka thënë se ky i fundit Mendosn që Monika kërkon ta mbaj mirë me të gjithë.

“Unë nuk kam asnjë gjë me të,gjeje ti çfarë ka,një fjalë,një debat,një keqkuptim,një ofendim,unë ja bëj hallall”,tha Monika.

“Ai ka menduar se do ta mbash mirë dhe me atë dhe me Donaldin por në momentin që ti e ke shpëtuar atë,atij aty i ka ngecur”,i tha Einxhel.

Ndërkohë kujtojmë se një ndër përballjet më të ashpra që ka ndodhur në program ka qenë ajo mes Monikës dhe Ilirit, teksa këta të dy kanë qenë aleat të 'pandarë' me njëri- tjetrin./ Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore