Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Momente intime në borë, Dafina Zeqiri nuk i kursen momentet e veçanta me partnerin (FOTO)

Momente intime në borë, Dafina Zeqiri nuk i kursen momentet e

Pak ditë më parë, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek, vendosën që të tregonin se janë rikthyer së bashku. E që në momentin që e bënë sërish publike lidhjen e tyre,m ata nuk i kursejnë fotot dhe videot ku shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Momente intime në borë, Dafina Zeqiri nuk i kursen momentet e

Së fundmi, këngëtarja e dashur për publikun ishte ajo që ndau dy foto me ndjekësit në “Instagram”. Në foton e parë, Dafina shfaqet krah partnerit të saj, të cilët janë “arratisur” drejt një destinacioni me borë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DJ GEEK (@djgeek)

Ndërsa në foton e dytë, çifti shfaqet duke i dhuruar njëri-tjetrit një puthje. Nga ana tjetër, Dj Geek ka publikuar një video, teksa shfaqet krah partneres duke kërcyer me muzikën e saj në sfond.

Momente intime në borë, Dafina Zeqiri nuk i kursen momentet e

Momente intime në borë, Dafina Zeqiri nuk i kursen momentet e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore