Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Momente intime në BBV2/ Kiara lahet, Luizi e puth në dush (VIDEO)

Momente intime në BBV2/ Kiara lahet, Luizi e puth në dush (VIDEO)

Luizi ka qenë shumë konfuz në lidhje me vendimin e qëndrimit në shtëpi, pas nominimit të Prime-it të kaluar ku Olta dhe Kiara ndodhen “kokë më kokë”. Pasditen e djeshme ai ndryshoi qëndrim dhe vendosi ta vazhdojë lojën edhe nëse do ta largohet Kiara.

Teksa e ndjen se këtë të shtunë Kiara mund të jetë më e rrezikuara, çifti duket se po I shijon në maksimum qëndrimin me njëri-tjetrin.

Ata janë parë edhe të përlotur herë pas herë në ambientet në shtëpi.

Kiara: Ik aman të lahem çik rehat. Ik o Luiz se s’nidhem rehat

Luizi: E di…hajde të të puth njëherë…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore