Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Momente gazmore/ Qetsori dhe Lorenci lahen në pishinë (VIDEO)

Momente gazmore/ Qetsori dhe Lorenci lahen në pishinë (VIDEO)

Rritja e temperaturave dhe ajri i ngrohtë kanë bërë që banorët të vishen të gjithë me rroba të shkurtra sot.

Kiara veshi një fustan, Dea, Fotini, Nita, Jori dhe Keisi veshën fund, ndërsa djemtë pantallona dhe bluzë me mëngë të shkurtra.

Teksa termometri shënon 21 gradë, kjo ka favorizuar banorët që të lahen në pishinë.

Ishte Qetsori ai i cili pasi piu kafen e mëngjesit me Oltën, doli në oborr dhe u hodh në pishinë. Pas tij, të njëjtën gjë bëri edhe Lorenci.

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore