Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Moderatorja shqiptare zbulon si kapi mat burrin duke e tradhtuar: Shkoi te lokali shoqes time dhe...

Moderatorja shqiptare zbulon si kapi mat burrin duke e tradhtuar: Shkoi te

Moderatorja Dajana Shabani ka treguar momentin kur zbuloi se ish-bashkëshorti i saj e tradhëtonte. Mbrëmjen e djeshme, e ftuar në një emision televiziv, ajo ka treguar se ish-burri e tradhëtonte në lokalin e shoqes së saj.

Moderatorja: E dimë që ish-bashkëshorti të ka tradhëtuar po ti si e kuptove? Ai jeton në Itali dhe nuk më dalin llogaritë si e zbulove ti ketu, ai atje. Ose ai është shumë amator ose ti je shumë e zgjuar (qesh).

Dajana Shabani: Ai kishte ardhur në Shqipëri. Një vajzë e huaj, vjen këtu për t`i bërë surprizë. Ata ishin së bashku tek lokali shoqes sime, por ish-burri nuk e dinte që njihja pronaren. Ajo më merr në telefon dhe më tha që i kishte të dy përpara syve.

Në atë moment, mora ish-burrin në telefon dhe i thash që nuk kemi më punë bashkë, i nxorra valixhet jashtë dhe nderrova bravën e derës. Më pas e mori në telefon avokatja ime që i tha se unë doja divorcin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore