Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Modelja s*ksi nuk përmbahet, shfaqet thuajse e zhveshur... (FOTO)

Modelja s*ksi nuk përmbahet, shfaqet thuajse e zhveshur... (FOTO)

Modelja super sekis, Demi Rose, nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format e saj bombastike në rrjetet sociale. Madje falë tyre, ajo ka arritur që të mbledhë miliona ndjekës në profilin e saj në “Instagram”.

Së fundmi, Demi ka ndarë me fansat e saj disa poza ku shfaqet thuajse pa asgjë veshur e shtrirë në jaht. Ajo ka vënë në pah gjoksin si dhe të pasmet e bujshme në tanga.

Modelja s*ksi nuk përmbahet, shfaqet thuajse e zhveshur... (FOTO)

Ndërkohë pozat e i ka shoqëruar me mbishkrimin se e ka gjetur ‘parajsën’. Nga ana tjetër, ndjekësit nuk ia kanë kursyer komentet, madje edhe ato pikante dhe ‘hot’ siç janë fotot e 27-vjeçares.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi ? (@demirose)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore