Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Modelja shqiptare bën testin për Covid-19, ndan me fansat momentin: Nuk është... (FOTO)

Modelja shqiptare bën testin për Covid-19, ndan me fansat momentin:

Prej disa muajsh koronavirusi ka përfshirë gjithë botën dhe sa shkon e përhapet akoma më shumë.

E prej disa muajsh secili nga ne tregohet i kujdesshëm për veten dhe për të tjerët në mënyrë që mos paraqesë ndonjë rrezik për infektim.

Covid-19 ka prekur nga njerëzit e thjeshtë, politikanët dhe persona të tjerë të famshëm. E shumë të tjerë kanë bërë testin për t'u siguruar nëse janë apo jo të infektuar me koronavirus.

Ishte edhe modelja e njohur shqiptare, Heidi Lushtaku ajo e cila e ka bërë testin për Covid-19.

“Apsolutisht nuk është e dhimbshme, vetëm pak e pakëndshme”, ka shkruar ajo pranë postimit në "Instagram", por pa zbuluar përgjigjen e testit.

Modelja shqiptare bën testin për Covid-19, ndan me fansat momentin:

Modelja shqiptare bën testin për Covid-19, ndan me fansat momentin:

Modelja shqiptare bën testin për Covid-19, ndan me fansat momentin:

Modelja shqiptare bën testin për Covid-19, ndan me fansat momentin:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore