Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Modelja seksi premtoi se do dilte lakuriq nëse Kroacia fitonte Botërorin, fansat shprehen të mërzitur: Doja të... (FOTO)

Modelja seksi premtoi se do dilte lakuriq nëse Kroacia fitonte

Fansat e Ivana Knoll duket se janë mërzitur për humbjen e Kroacisë mbrëmjen e djeshme në Kupën e Botës, pasi tani modelja e famshme nuk do të mbajë premtimin e dhënë para disa ditësh.

Ish-Miss Kroacia ka mbështetur gjatë gjithë këtij Botërori kombëtaren e saj, madje herë pas here duke u marrë edhe gjithë vëmendjen me veshjet e saj të guximshme.

Modelja seksi premtoi se do dilte lakuriq nëse Kroacia fitonte

Pasi ata mundën Brazilin në çerekfinale, Ivana u shpreh se do të dilte lakuriq nëse do të shkonin deri në finale dhe do të merrnin kupën.

Mbrëmë Knoll ndoqi ndeshjen e Kroacisë kundër Argjentinës në stadiumin Lusail, ku kombëtarja e saj humbi 3-0, duke u thyer në mes ëndrra e tyre për finale.

Mesa duket ky rezultat nuk ka mërzitur vetëm tifozët e kombëtares së Kroacisë, por edhe fansat e modeles së njohur.

Modelja seksi premtoi se do dilte lakuriq nëse Kroacia fitonte

“Doja të shihja Miss Kroacia të përmbushte premtimin e saj”, ka shkruar dikush në rrjetet sociale. Ndërsa ka dhe të tjerë që i thonë që të shfaqet e gjitha pa rroba edhe pse Kroacia nuk arriti dot të shkonte në finale.

Modelja seksi premtoi se do dilte lakuriq nëse Kroacia fitonte

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore