Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Modelja e famshme shfaq hiret e saj teksa shijon diellin në Spanjë (FOTO)

Modelja e famshme shfaq hiret e saj teksa shijon diellin në Spanjë

Zara McDermontt nuk humbi aspak kohë për të marrë avionin dhe për të flutuar drejt Marbella-s në Spanjë për të shijuar motin e nxehtë me diell.

Modelja e njohur nuk ngurron aspak të shfaqë hiret e saj, pasi tregon se gjatë karantinës është ushtruar vazhdimisht në shtëpi.

23-vjeçarja mori shumë vlerësime nga fansat në Instagram pas fotove me bikini që postoi.

Duket se modelja po kalon një kohë shumë të mirë në Spanjë.Modelja e famshme shfaq hiret e saj teksa shijon diellin në Spanjë

Modelja e famshme shfaq hiret e saj teksa shijon diellin në Spanjë

Modelja e famshme shfaq hiret e saj teksa shijon diellin në Spanjë

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore