Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Modelja e famshme ngacmon keq imagjinatën e fansave, nuk e ka problem të ekspozojë... (FOTO)

Modelja e famshme ngacmon keq imagjinatën e fansave, nuk e ka problem

Modelja britanike, Demi Rose, i ka “tërbuar” 14.1 milionë ndjekësit në “Instagram” teksa ka postuar disa poza mjaft provokuese.

Në “Instastory”, 25-vjeçarja ka publikuar disa video ku ekspozon gjoksin e saj bombastik. Modejla njihet për format e saj dhe nuk heziton në asnjë moment që t’i ekspozojë ato.

Demi duket tejet provokuese ndërsa ka ngacmuar keq imagjinatën e ndjekësve të shumtë në profilet e saj në rrjetet sociale.

Modelja e famshme ngacmon keq imagjinatën e fansave, nuk e ka problem

Modelja e famshme ngacmon keq imagjinatën e fansave, nuk e ka problem

Modelja e famshme ngacmon keq imagjinatën e fansave, nuk e ka problem

Modelja e famshme ngacmon keq imagjinatën e fansave, nuk e ka problem

Modelja e famshme ngacmon keq imagjinatën e fansave, nuk e ka problem

Modelja e famshme ngacmon keq imagjinatën e fansave, nuk e ka problem

Modelja e famshme ngacmon keq imagjinatën e fansave, nuk e ka problem

Modelja e famshme ngacmon keq imagjinatën e fansave, nuk e ka problem

Modelja e famshme ngacmon keq imagjinatën e fansave, nuk e ka problem

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore